WIĘCEJ O NAS

WARTO NAM ZAUFAĆ

„WIDERA” specjalizuje się w przewozach pracowników do Holandii i Niemiec, co pozwala nam na dotarcie w każdy jej rejon w porach, które satysfakcjonują naszych klientów.

Zlecone przewozy wykonujemy “fachowo”, bezpiecznie i punktualnie. Dysponujemy wykwalifikowaną, uprzejmą i doświadczoną obsługą. Posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia niezbędne do świadczenia usług w zakresie międzynarodowego przewozu osób.

ZAŁOŻENIA FIRMY

FUNDAMENTY NASZYCH DZIAŁAŃ

Od początku swojej działalności postawiliśmy główny nacisk na jakość świadczonych przewozów. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw indywidualnym potrzebom poprzez dostosowanie oferty do życzeń najbardziej wymagających Klientów. Założenia te realizujemy konsekwentnie poprzez maksymalizacje poziomu bezpieczeństwa i wygody przewożonych pasażerów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

CERTYFIKATY

PROFESJONALNE PRZEJAZDY

Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób

Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób

Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem lub autobusem

Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem lub autobusem

PRZEWOZY OD PONAD 18 LAT

DUŻE DOŚWIADCZENIE

Działalność firmy Widera rozpoczęła się w 2000 roku od jednego busa. Od tamtej pory zdobywaliśmy doświadczenie, nowe kwalifikacje oraz licencje na przewóz osób w transporcie międzynarodowym. Wybieramy tylko najlepszych kierowców, działając jednocześnie na terenie województwa opolskiego, śląskiego oraz małopolskiego (Kraków). Naszych klientów odbieramy spod domów.

W zakładce “Flota” znajdują się dostępne u nas busy oraz autobusy.

Zadzwoń